7. Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı

Gaziantep Sanayi Odasi (GSO), Moda ve Hazır Giyim Federasyonu, Penye Konfeksiyon ve İmalat Hazır Giyim Derneği (PEN-KON) ve KOSGEB destekleriyle Akort Fuarcılık tarafından organiza edilen, 7’inci Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı (PENTEX) 14 Şubat 2018 Çarşamba günü kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Fuarda, Gaziantep ve ülkemiz ekonomisi için önemli sektörlerden olan penye ve tekstil sektöründeki yeni modeller sergilenecek.

Ortadoğu Fuar Merkezi’nde saat 14.00’de düzenlenecek törenle açılacak fuar, 17 Şubat’a kadar, 10.00-18.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Geçen yıl 120 katılımcı firmanın 250 marka ile katıldığı fuarda bu yıl 140 katılımcı firma 300 marka ile yer alacak.

Fuarda, penye ürünleri, konfeksiyon ürünleri, kumaş, kumaş ürünleri, dikiş makineleri, konfeksiyon yan sanayii ve aksesuarları (etiket, elyaf, lastik, kurdele, tela, vatka, düğme, çıt çıt, perçin, fermuar, pul, payet, boncuk, askı ) etiketleme ve desen baskı sistemleri, katlama ve paketleme makineleri, temizleme makineleri, kalite kontrol ve metraj ölçüm makineleri, ütü makine ve presleri, depolama ve askı sistemleri yer alacak.

Başta Gaziantepli firmaların yer alacağı fuara yurtiçinden, Adana, Denizli, Diyarbakır, Estambul, İzmir, Kahramanmaraş , Kayseri, Konya, Mersin, yurtdışından ise Japonya, Yunanistan ve Çin’den firmalar katılacak.

Fuara Türkiye’nin yanı sıra, yurt dışından, Suriye, Iraq, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri , Kuzey Afrika ve Türk Cumhuriyetleri’nden 20 bin dolayında profesyonel ziyaretçi bekleniyor. – GAZİANTEP

Lee mas

Por admin

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.